Młodzicy

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
1 - 2020-02-23 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Danielak Janusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-02-23 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Danielak Janusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-02-23 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Danielak Janusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny

Grupa 2

  • UKS Budowlanka Toruń
  • AZS OŚ Toruń
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
1 - 2020-02-23 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - UKS Budowlanka Toruń I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • UKS Budowlanka Toruń
1 - 2020-02-16 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Izdebski Andrzej II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-02-16 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Izdebski Andrzej II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-02-16 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Izdebski Andrzej II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny

Grupa 2

  • NTS Trójka Nakło
  • AZS OŚ Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2020-02-16 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 BKS Chemik Bydgoszcz II - NTS Trójka Nakło I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
1 - 2020-01-19 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-01-19 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-01-19 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny

Grupa 2

  • UKS Budowlanka Toruń
  • AZS OŚ Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2020-01-19 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • UKS Budowlanka Toruń
1 - 2020-01-12 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-01-12 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-01-12 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny

Grupa 2

  • NTS Trójka Nakło
  • AZS OŚ Toruń
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
1 - 2020-01-12 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - NTS Trójka Nakło I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
1 - 2020-01-05 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Pawlicki Robert II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2020-01-05 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Pawlicki Robert II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2020-01-05 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Pawlicki Robert II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny

Grupa 2

  • UKS Budowlanka Toruń
  • AZS OŚ Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2020-01-05 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • UKS Budowlanka Toruń
1 - 2019-12-15 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-12-15 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-12-15 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny

Grupa 2

  • NTS Trójka Nakło
  • AZS OŚ Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2019-12-21 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 BKS Chemik Bydgoszcz II - NTS Trójka Nakło I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
1 - 2019-12-10 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Frąckiewicz Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-12-10 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Frąckiewicz Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-12-10 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Frąckiewicz Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Izdebski Andrzej Główny

Grupa 2

  • UKS Budowlanka Toruń
  • AZS OŚ Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2019-12-08 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • UKS Budowlanka Toruń
1 - 2019-12-01 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2019-12-01 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2019-12-01 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Krzewiński Kacper II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Przyjemski Damian Główny

Grupa 2

  • NTS Trójka Nakło
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • AZS OŚ Toruń
1 - 2019-12-01 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 BKS Chemik Bydgoszcz II - AZS OŚ Toruń I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - AZS OŚ Toruń I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 AZS OŚ Toruń - NTS Trójka Nakło I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
1 - 2019-11-24 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Żygowska Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
1 - 2019-11-24 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Żygowska Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
1 - 2019-11-24 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Żygowska Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny

Grupa 2

  • AZS OŚ Toruń
  • UKS Budowlanka Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2019-11-24 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 AZS OŚ Toruń - UKS Budowlanka Toruń I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 BKS Chemik Bydgoszcz II - AZS OŚ Toruń I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • TS Koset Grudziądz
  • UKS Budowlanka Toruń
1 - 2019-10-27 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Kuskowski Michał II Żygowska Małgorzata Sekretarz Matuszewicz Tomasz Główny
1 - 2019-10-27 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Kuskowski Michał II Żygowska Małgorzata Sekretarz Matuszewicz Tomasz Główny
1 - 2019-10-27 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Kuskowski Michał II Żygowska Małgorzata Sekretarz Matuszewicz Tomasz Główny

Grupa 2

  • AZS OŚ Toruń
  • NTS Trójka Nakło
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • BKS Chemik Bydgoszcz II
1 - 2019-10-27 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 AZS OŚ Toruń - NTS Trójka Nakło I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 BKS Chemik Bydgoszcz II - AZS OŚ Toruń I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny

Grupa 1

  • TS Koset Grudziądz
  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • AZS OŚ Toruń
1 - 2019-10-20 TS Koset Grudziądz - AZS OŚ Toruń I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Trepkowski Sławomir Główny
1 - 2019-10-20 BKS Chemik Bydgoszcz - TS Koset Grudziądz I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Trepkowski Sławomir Główny
1 - 2019-10-20 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Trepkowski Sławomir Główny

Grupa 2

  • BKS Chemik Bydgoszcz II
  • UKS Budowlanka Toruń
  • SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka
  • NTS Trójka Nakło
1 - 2019-10-20 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 UKS Budowlanka Toruń - NTS Trójka Nakło I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - NTS Trójka Nakło I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny