Młodziczki

Grupa 1

  • MUKS Joker Świecie
  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • MUKS Spartakus Lniano
  • KS Pałac Bydgoszcz
1 - 2020-02-22 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Rybacka Julia Główny
2 - 2020-02-22 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Pałac Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Rybacka Julia Główny
3 - 2020-02-22 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Białecka Paulina Główny
4 - 2020-02-22 MUKS Joker Świecie - MLKS Tucholanka Tuchola I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Białecka Paulina Główny
5 - 2020-02-23 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Spartakus Lniano I Frąckiewicz Patryk II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
6 - 2020-02-23 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Frąckiewicz Patryk II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Joker Świecie
  • MUKS Spartakus Lniano
1 - 2020-02-13 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-02-13 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-02-13 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny

Grupa 2

  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2020-02-15 WTS KDBS Bank Włocławek - TS Koset Grudziądz I Mądraszewski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka Główny
1 - 2020-02-15 MLKS Tucholanka Tuchola - WTS KDBS Bank Włocławek I Mądraszewski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka Główny
1 - 2020-02-15 TS Koset Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Mądraszewski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka Główny

Grupa 3

  • UKS Culmen Chełmno
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • KS Stal Grudziądz
1 - 2020-02-15 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2020-02-15 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - UKS Culmen Chełmno I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2020-02-15 KS Stal Grudziądz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Ott Patryk Główny

Grupa 4

  • MSPS Inowrocław
  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
1 - 2020-02-15 MSPS Inowrocław - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Trepkowski Sławomir II Solibieda Karolina Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-02-15 KS Pałac Bydgoszcz II - MSPS Inowrocław I Trepkowski Sławomir II Solibieda Karolina Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-02-15 LKS Kamionka Kamień Krajeński - KS Pałac Bydgoszcz II I Trepkowski Sławomir II Solibieda Karolina Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Joker Świecie
  • MLKS Tucholanka Tuchola
1 - 2020-01-18 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Lubiewski Łukasz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2020-01-18 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Lubiewski Łukasz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2020-01-18 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Lubiewski Łukasz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny

Grupa 2

  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • MUKS Spartakus Lniano
  • WTS KDBS Bank Włocławek
1 - 2020-01-18 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - WTS KDBS Bank Włocławek I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz
1 - 2020-01-18 MUKS Spartakus Lniano - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz
1 - 2020-01-18 WTS KDBS Bank Włocławek - MUKS Spartakus Lniano I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz

Grupa 3

  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • TS Koset Grudziądz
  • UKS Culmen Chełmno
1 - 2020-01-18 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Bosiacki Mateusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-01-18 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Bosiacki Mateusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-01-18 UKS Culmen Chełmno - TS Koset Grudziądz I Bosiacki Mateusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny

Grupa 4

  • MSPS Inowrocław
  • KS Stal Grudziądz
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
1 - 2020-01-18 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola II I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-18 KS Stal Grudziądz - MSPS Inowrocław I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-18 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Stal Grudziądz I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny

Grupa 1

  • MUKS Spartakus Lniano
  • MUKS Joker Świecie
  • KS Pałac Bydgoszcz
1 - 2020-01-16 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-01-16 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-01-16 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny

Grupa 2

  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2020-01-11 MLKS Tucholanka Tuchola - TS Koset Grudziądz I Porzeziński Artur II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-11 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MLKS Tucholanka Tuchola I Porzeziński Artur II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-11 TS Koset Grudziądz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Porzeziński Artur II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny

Grupa 3

  • KS Stal Grudziądz
  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • KS Pałac Bydgoszcz II
1 - 2020-01-11 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Słomczewski Jarosław II Wieczorek Lidia Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2020-01-11 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Stal Grudziądz I Słomczewski Jarosław II Wieczorek Lidia Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2020-01-11 KS Pałac Bydgoszcz II - WTS KDBS Bank Włocławek I Słomczewski Jarosław II Wieczorek Lidia Sekretarz Lubomski Jarosław Główny

Grupa 4

  • MSPS Inowrocław
  • UKS Culmen Chełmno
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
1 - 2020-01-11 MSPS Inowrocław - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Jasińska Magdalena II Białecka Paulina Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2020-01-11 UKS Culmen Chełmno - MSPS Inowrocław I Jasińska Magdalena II Białecka Paulina Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2020-01-11 LKS Kamionka Kamień Krajeński - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Białecka Paulina Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny

Grupa 1

  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • MUKS Joker Świecie
  • MUKS Spartakus Lniano
1 - 2020-01-04 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Wiliński Daniel II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Podlas Andrzej Główny
1 - 2020-01-04 MUKS Joker Świecie - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Wiliński Daniel II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Podlas Andrzej Główny
1 - 2020-01-04 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie I Wiliński Daniel II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Podlas Andrzej Główny

Grupa 2

  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • KS Pałac Bydgoszcz
  • WTS KDBS Bank Włocławek
1 - 2019-12-21 MLKS Tucholanka Tuchola - WTS KDBS Bank Włocławek I Skorupski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Malinowska Alicja Główny
1 - 2019-12-21 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Malinowska Alicja Główny
1 - 2019-12-21 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Malinowska Alicja Główny

Grupa 3

  • UKS Culmen Chełmno
  • TS Koset Grudziądz
  • KS Stal Grudziądz
1 - 2020-01-04 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny
1 - 2020-01-04 TS Koset Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny
1 - 2020-01-04 KS Stal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny

Grupa 4

  • MSPS Inowrocław
  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
1 - 2019-12-21 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola II I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Brokos Piotr Główny
1 - 2019-12-21 KS Pałac Bydgoszcz II - MSPS Inowrocław I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Brokos Piotr Główny
1 - 2019-12-21 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Pałac Bydgoszcz II I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Brokos Piotr Główny

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Joker Świecie
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
1 - 2019-12-14 KS Pałac Bydgoszcz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wejner Michaell Główny
1 - 2019-12-14 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wejner Michaell Główny
1 - 2019-12-14 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wejner Michaell Główny

Grupa 2

  • MUKS Spartakus Lniano
  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2019-12-14 MUKS Spartakus Lniano - TS Koset Grudziądz I Izdebski Andrzej II Malinowska Alicja Sekretarz Rybacka Julia Główny
1 - 2019-12-14 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Spartakus Lniano I Izdebski Andrzej II Malinowska Alicja Sekretarz Rybacka Julia Główny
1 - 2019-12-14 TS Koset Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Izdebski Andrzej II Malinowska Alicja Sekretarz Rybacka Julia Główny

Grupa 3

  • UKS Culmen Chełmno
  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • KS Pałac Bydgoszcz II
1 - 2019-12-14 UKS Culmen Chełmno - KS Pałac Bydgoszcz II I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2019-12-14 WTS KDBS Bank Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2019-12-14 KS Pałac Bydgoszcz II - WTS KDBS Bank Włocławek I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław Główny

Grupa 4

  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
  • KS Stal Grudziądz
  • MSPS Inowrocław
1 - 2019-12-14 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MSPS Inowrocław I Włodarczyk Marcin II Wierzewski Wojciech Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-14 KS Stal Grudziądz - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Włodarczyk Marcin II Wierzewski Wojciech Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-14 MSPS Inowrocław - KS Stal Grudziądz I Włodarczyk Marcin II Wierzewski Wojciech Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Joker Świecie
  • MLKS Tucholanka Tuchola
1 - 2019-12-07 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2019-12-07 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2019-12-07 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny

Grupa 2

  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • MUKS Spartakus Lniano
1 - 2019-12-07 WTS KDBS Bank Włocławek - MUKS Spartakus Lniano I Włodarczyk Marcin II Krzewiński Kacper Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-07 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - WTS KDBS Bank Włocławek I Włodarczyk Marcin II Krzewiński Kacper Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-07 MUKS Spartakus Lniano - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Włodarczyk Marcin II Krzewiński Kacper Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny

Grupa 3

  • UKS Culmen Chełmno
  • TS Koset Grudziądz
  • KS Stal Grudziądz
1 - 2019-12-07 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Danielak Janusz II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2019-12-07 TS Koset Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Danielak Janusz II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2019-12-07 KS Stal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Danielak Janusz II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny

Grupa 4

  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
1 - 2019-12-07 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Tucholanka Tuchola II I Fibor Krzysztof II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2019-12-07 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Fibor Krzysztof II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2019-12-07 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Pałac Bydgoszcz II I Fibor Krzysztof II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Żurek Jerzy Główny

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Joker Świecie
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
1 - 2019-11-30 KS Pałac Bydgoszcz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Trepkowski Sławomir II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Łabęda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Trepkowski Sławomir II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Łabęda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Joker Świecie I Trepkowski Sławomir II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Łabęda Karolina Główny

Grupa 2

  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2019-11-30 WTS KDBS Bank Włocławek - TS Koset Grudziądz I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Rosłaniec Michał Główny
1 - 2019-11-30 MLKS Tucholanka Tuchola - WTS KDBS Bank Włocławek I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Rosłaniec Michał Główny
1 - 2019-11-30 TS Koset Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Rosłaniec Michał Główny

Grupa 3

  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MUKS Spartakus Lniano
  • UKS Culmen Chełmno
1 - 2019-11-30 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Wejner Michaell Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz II I Jasińska Magdalena II Wejner Michaell Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 UKS Culmen Chełmno - MUKS Spartakus Lniano I Jasińska Magdalena II Wejner Michaell Sekretarz Solibieda Karolina Główny

Grupa 4

  • MSPS Inowrocław
  • KS Stal Grudziądz
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
1 - 2019-11-30 MSPS Inowrocław - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Trybuła Dariusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-30 KS Stal Grudziądz - MSPS Inowrocław I Trybuła Dariusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-30 LKS Kamionka Kamień Krajeński - KS Stal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Danielak Janusz Główny

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Joker Świecie
  • MLKS Tucholanka Tuchola
1 - 2019-11-23 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Rybacka Julia Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2019-11-23 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Rybacka Julia Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2019-11-23 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Rybacka Julia Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny

Grupa 2

  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • MUKS Spartakus Lniano
1 - 2019-11-23 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Krzewiński Kacper II Lubomski Jarosław Sekretarz Chełminiak Radosław Główny
1 - 2019-11-23 WTS KDBS Bank Włocławek - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Krzewiński Kacper II Lubomski Jarosław Sekretarz Chełminiak Radosław Główny
1 - 2019-11-23 MUKS Spartakus Lniano - WTS KDBS Bank Włocławek I Krzewiński Kacper II Lubomski Jarosław Sekretarz Chełminiak Radosław Główny

Grupa 3

  • TS Koset Grudziądz
  • KS Stal Grudziądz
  • KS Pałac Bydgoszcz II
1 - 2019-11-23 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-23 KS Stal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-23 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Stal Grudziądz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny

Grupa 4

  • MSPS Inowrocław
  • UKS Culmen Chełmno
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
1 - 2019-11-23 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola II I Porzeziński Artur II Rosłaniec Michał Sekretarz Kuskowski Michał Główny
1 - 2019-11-23 UKS Culmen Chełmno - MSPS Inowrocław I Porzeziński Artur II Rosłaniec Michał Sekretarz Kuskowski Michał Główny
1 - 2019-11-23 MLKS Tucholanka Tuchola II - UKS Culmen Chełmno I Porzeziński Artur II Rosłaniec Michał Sekretarz Kuskowski Michał Główny

Grupa 1

  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • MUKS Joker Świecie
  • KS Pałac Bydgoszcz
1 - 2019-10-26 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2019-10-26 MUKS Joker Świecie - WTS KDBS Bank Włocławek I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2019-10-26 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny

Grupa 2

  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • KS Stal Grudziądz
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
1 - 2019-10-26 MLKS Tucholanka Tuchola - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Mikulski Wojciech II Łabęda Karolina Sekretarz Włodarczyk Marcin Główny
1 - 2019-10-26 KS Stal Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Mikulski Wojciech II Łabęda Karolina Sekretarz Włodarczyk Marcin Główny
1 - 2019-10-26 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Łabęda Karolina Sekretarz Włodarczyk Marcin Główny

Grupa 3

  • UKS Culmen Chełmno
  • MUKS Spartakus Lniano
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2019-10-26 UKS Culmen Chełmno - TS Koset Grudziądz I Białecka Paulina II Wejner Michaell Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2019-10-26 MUKS Spartakus Lniano - UKS Culmen Chełmno I Białecka Paulina II Wejner Michaell Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2019-10-26 TS Koset Grudziądz - MUKS Spartakus Lniano I Białecka Paulina II Wejner Michaell Sekretarz Trybuła Dariusz Główny

Grupa 4

  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MSPS Inowrocław
1 - 2019-10-26 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MSPS Inowrocław I Janiszewski Krzysztof II Solibieda Karolina Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-26 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Janiszewski Krzysztof II Solibieda Karolina Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-26 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz II I Janiszewski Krzysztof II Solibieda Karolina Sekretarz Skorupski Jacek Główny

Grupa 1

  • WTS KDBS Bank Włocławek
  • KS Stal Grudziądz
  • MUKS Joker Świecie
1 - 2019-10-19 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Stal Grudziądz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 - 2019-10-19 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa 2

  • MUKS Spartakus Lniano
  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MLKS Tucholanka Tuchola
1 - 2019-10-19 MUKS Spartakus Lniano - MLKS Tucholanka Tuchola I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2019-10-19 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2019-10-19 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Pałac Bydgoszcz I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny

Grupa 3

  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń
  • UKS Culmen Chełmno
1 - 2019-10-19 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Zieliński Radosław II Wichrowski Aleksander Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2019-10-19 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - KS Pałac Bydgoszcz II I Zieliński Radosław II Wichrowski Aleksander Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2019-10-19 UKS Culmen Chełmno - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Zieliński Radosław II Wichrowski Aleksander Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny

Grupa 4

  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
  • TS Koset Grudziądz
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
1 - 2019-10-19 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Tucholanka Tuchola II I Pawlicki Robert II Żygowska Małgorzata Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-19 TS Koset Grudziądz - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Pawlicki Robert II Żygowska Małgorzata Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-19 MLKS Tucholanka Tuchola II - TS Koset Grudziądz I Pawlicki Robert II Żygowska Małgorzata Sekretarz Skorupski Jacek Główny

pozostałe

1 - 2019-11-09 turniej - pauzuje I Łytkowska Agnieszka II Białecka Paulina Sekretarz Przyjemski Damian L I nieobsadzony L II nieobsadzony