96 2019-01-01 Budowlani Toruń - AZS Politechnika Śląska Gliwice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
2 2019-09-27 Joker Mekro Energoremont Świecie - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz Jasińska Oliwia L1 Fryckowski Marek L2 Trybuła Dariusz
8 2019-10-05 Budowlani Toruń - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Porzeziński Artur L1 Wiliński Daniel L2 Mądraszewski Jarosław
9 2019-10-05 MKS Sokół Mogilno - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Wyzina Tomasz L2 Wieczorek Lidia
6 2019-10-05 KS Stal Grudziądz - MKS STEICO Noteć Czarnków Sekretarz Jasińska Magdalena L1 Trybuła Dariusz L2 Kuskowski Michał
1 2019-10-06 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - KS Pałac Bydgoszcz I Wiliński Daniel II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
2 2019-10-06 UKS Culmen Chełmno - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2019-10-06 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Mikulski Wojciech II Osak Paweł Sekretarz Wejner Michaell
13 2019-10-12 Joker Mekro Energoremont Świecie - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Jasińska Magdalena L1 Kuskowski Michał L2 Danielak Janusz
18 2019-10-12 MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Janowski Jacek L1 Lubiewski Łukasz L2 Osak Paweł
1 2019-10-12 KS Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź L1 Wierzewski Wojciech L2 Mikulski Wojciech L3 L4
4 2019-10-13 KS Pałac Bydgoszcz - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Solibieda Karolina
5 2019-10-13 pauzuje - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I II Sekretarz
6 2019-10-13 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - UKS Culmen Chełmno I Ott Patryk II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Rosłaniec Michał
19 2019-10-14 Budowlani Toruń - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Rojek Patrycja L1 Prętnicka Agnieszka L2 Podlas Andrzej
1 2019-10-16 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Łytkowska Agnieszka
2 2019-10-17 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Wiliński Daniel II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka
1 - 2019-10-19 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Stal Grudziądz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 - 2019-10-19 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
1 - 2019-10-19 MUKS Spartakus Lniano - MLKS Tucholanka Tuchola I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2019-10-19 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2019-10-19 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Pałac Bydgoszcz I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2019-10-19 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Zieliński Radosław II Wichrowski Aleksander Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2019-10-19 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - KS Pałac Bydgoszcz II I Zieliński Radosław II Wichrowski Aleksander Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2019-10-19 UKS Culmen Chełmno - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Zieliński Radosław II Wichrowski Aleksander Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2019-10-19 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Tucholanka Tuchola II I Pawlicki Robert II Żygowska Małgorzata Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-19 TS Koset Grudziądz - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Pawlicki Robert II Żygowska Małgorzata Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-19 MLKS Tucholanka Tuchola II - TS Koset Grudziądz I Pawlicki Robert II Żygowska Małgorzata Sekretarz Skorupski Jacek Główny
30 2019-10-19 Budowlani Toruń - KARPATY MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass Sekretarz Rojek Patrycja L1 Porzeziński Artur L2 Mądraszewski Jarosław
12 2019-10-19 KS Pałac Bydgoszcz - Wisła Warszawa SA L1 Wyzina Tomasz L2 Trepkowski Sławomir L3 L4
1 2019-10-19 MUKS Spartakus Lniano - BKS Chemik Bydgoszcz I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Łytkowska Agnieszka
2 2019-10-19 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz II I Ott Patryk II Wiliński Daniel Sekretarz Prętnicka Agnieszka
N/A 2019-10-19 UKS Budowlanka Toruń - pauzuje I II Sekretarz
2 2019-10-20 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz I Wojtczak Bartosz II Skorupski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek
7 2019-10-20 UKS Culmen Chełmno - KS Pałac Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Trybuła Dariusz Sekretarz Wejner Michaell
8 2019-10-20 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Jasińska Oliwia II Jasińska Magdalena Sekretarz Białecka Paulina
9 2019-10-20 TKS-T Budowlani X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-20 MUKS Tie Break Solec Kujawski - MLKS Tucholanka Tuchola I Lubiewski Łukasz II Włodarczyk Marcin Sekretarz Janiszewski Krzysztof
2 2019-10-20 MUKS Spartakus Lniano - MKS Sokół Mogilno I Żurek Jerzy II Kisiała Hanna Sekretarz Rybacka Julia
1 - 2019-10-20 TS Koset Grudziądz - AZS OŚ Toruń I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Trepkowski Sławomir Główny
1 - 2019-10-20 BKS Chemik Bydgoszcz - TS Koset Grudziądz I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Trepkowski Sławomir Główny
1 - 2019-10-20 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Wierzewski Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz Trepkowski Sławomir Główny
1 - 2019-10-20 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 UKS Budowlanka Toruń - NTS Trójka Nakło I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - NTS Trójka Nakło I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-10-20 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Brokos Piotr II Wyzina Tomasz Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
36 2019-10-26 Joker Mekro Energoremont Świecie - Uni Opole Sekretarz Chojnicki Michał L1 Kuskowski Michał L2 Rojek Patrycja
1 - 2019-10-26 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2019-10-26 MUKS Joker Świecie - WTS KDBS Bank Włocławek I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2019-10-26 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2019-10-26 MLKS Tucholanka Tuchola - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Mikulski Wojciech II Łabęda Karolina Sekretarz Włodarczyk Marcin Główny
1 - 2019-10-26 KS Stal Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Mikulski Wojciech II Łabęda Karolina Sekretarz Włodarczyk Marcin Główny
1 - 2019-10-26 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Łabęda Karolina Sekretarz Włodarczyk Marcin Główny
1 - 2019-10-26 UKS Culmen Chełmno - TS Koset Grudziądz I Białecka Paulina II Wejner Michaell Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2019-10-26 MUKS Spartakus Lniano - UKS Culmen Chełmno I Białecka Paulina II Wejner Michaell Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2019-10-26 TS Koset Grudziądz - MUKS Spartakus Lniano I Białecka Paulina II Wejner Michaell Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2019-10-26 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MSPS Inowrocław I Janiszewski Krzysztof II Solibieda Karolina Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-26 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Janiszewski Krzysztof II Solibieda Karolina Sekretarz Skorupski Jacek Główny
1 - 2019-10-26 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz II I Janiszewski Krzysztof II Solibieda Karolina Sekretarz Skorupski Jacek Główny
3 2019-10-26 BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel L1 Wyzina Tomasz L2 Malinowska Alicja L3 L4
27 2019-10-26 MKS Sokół Mogilno - Energa MKS Truso Elbląg Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Słomczewski Jarosław L2 Wieczorek Lidia
3 2019-10-26 BKS Chemik Bydgoszcz - TS Koset Grudziądz I Brokos Piotr II Wierzewski Wojciech Sekretarz Chrzanowski Franciszek
4 2019-10-26 UKS Budowlanka Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Krzewiński Kacper
N/A 2019-10-26 BKS Chemik Bydgoszcz II - pauzuje I II Sekretarz
2 2019-10-26 UKS Culmen Chełmno - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Wrzeszykowska Marta II Lubiewski Łukasz Sekretarz Kisiała Hanna
3 2019-10-26 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Spartakus Lniano I Janowski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Wiśniewski Andrzej
1 - 2019-10-27 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Kuskowski Michał II Żygowska Małgorzata Sekretarz Matuszewicz Tomasz Główny
1 - 2019-10-27 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Kuskowski Michał II Żygowska Małgorzata Sekretarz Matuszewicz Tomasz Główny
1 - 2019-10-27 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Kuskowski Michał II Żygowska Małgorzata Sekretarz Matuszewicz Tomasz Główny
1 - 2019-10-27 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 AZS OŚ Toruń - NTS Trójka Nakło I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
1 - 2019-10-27 BKS Chemik Bydgoszcz II - AZS OŚ Toruń I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Porzeziński Artur Główny
10 2019-10-27 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-10-27 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Prętnicka Agnieszka II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław
12 2019-10-27 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Wojtczak Bartosz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Fibor Agnieszka
3 2019-10-27 MLKS Tucholanka Tuchola - MKS Sokół Mogilno I Żurek Jerzy II Kisiała Hanna Sekretarz Łytkowska Agnieszka
4 2019-10-27 MUKS Tie Break Solec Kujawski - MUKS Spartakus Lniano I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Janiszewski Krzysztof
13 2019-10-30 BKS Visła Bydgoszcz - ONICO Warszawa L1 Wierzewski Wojciech L2 Wrzeszykowska Marta L3 L4
3 2019-10-30 KS Pałac Bydgoszcz - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Lubiewski Łukasz II Włodarczyk Marcin Sekretarz Chrzanowski Franciszek
4 2019-10-30 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Mikulski Wojciech II Osak Paweł Sekretarz Wróbel Aleksandra
41 2019-11-02 Budowlani Toruń - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Porzeziński Artur L1 Podlas Andrzej L2 Mądraszewski Jarosław
35 2019-11-06 KS Pałac Bydgoszcz II - MKS Sokół Mogilno Sekretarz Skorupski Jacek L1 Pawlicki Robert L2 Mikulski Wojciech
3 2019-11-07 AZS UMK Toruń - NTS Trójka Nakło I Podlas Andrzej II Wiliński Daniel Sekretarz Prętnicka Agnieszka
6 2019-11-07 BKS Chemik Bydgoszcz II - BKS Chemik Bydgoszcz I Bosiacki Mateusz II Fibor Agnieszka Sekretarz Wróbel Aleksandra
23 2019-11-08 KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police L1 Szymczak Paweł L2 Lubiewski Łukasz L3 L4
1 - 2019-11-09 turniej - pauzuje I Łytkowska Agnieszka II Białecka Paulina Sekretarz Przyjemski Damian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
47 2019-11-09 Joker Mekro Energoremont Świecie - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Ott Patryk L1 Porzeziński Artur L2 Mądraszewski Jarosław
5 2019-11-09 TS Koset Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń I Fibor Krzysztof II Janowski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek
N/A 2019-11-09 MUKS Spartakus Lniano - pauzuje I II Sekretarz
25 2019-11-10 BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów L1 Wierzewski Wojciech L2 Malinowska Alicja L3 L4
15 2019-11-10 pauzuje - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I II Sekretarz
89 2019-11-13 BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie L1 Wyzina Tomasz L2 Szymczak Paweł L3 L4
5 2019-11-13 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Porzeziński Artur Sekretarz Chojnicki Michał
6 2019-11-13 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Lubiewski Łukasz II Mikulski Wojciech Sekretarz Jasińska Magdalena
1 2019-11-14 BKS Chemik Bydgoszcz - AZS UMK Toruń I Wrzeszykowska Marta II Fibor Krzysztof Sekretarz Chrzanowski Franciszek
44 2019-11-16 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Spójnia Stargard Sekretarz Kowalik Karolina L1 Szymczak Paweł L2 Wierzewski Wojciech
52 2019-11-16 Budowlani Toruń - KSZO OSTROWIEC SA Sekretarz Krzewiński Kacper L1 Mądraszewski Jarosław L2 Prętnicka Agnieszka
28 2019-11-16 KS Stal Grudziądz - Sulęcińskie Towarzystwo Siatkarskie Olimpia Sekretarz Danielak Janusz L1 Fryckowski Marek L2 Kuskowski Michał
4 2019-11-16 AZS UMK Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Wieczorek Lidia II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz
5 2019-11-16 MUKS Tie Break Solec Kujawski - MLKS Tucholanka Tuchola I Glinkowski Michał II Orzechowski Krystian Sekretarz Solibieda Karolina
6 2019-11-16 SPS Skępe - UKS Culmen Chełmno I Fibor Agnieszka II Malinowska Alicja Sekretarz Wojtczak Bartosz
4 2019-11-17 AZS UMK Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Trepkowski Sławomir II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Łabęda Karolina
1 2019-11-19 AZS UTP - Collegium Medicum UMK I Mikulski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2019-11-19 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - 4 Fun I Lubiewski Łukasz II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
58 2019-11-20 Joker Mekro Energoremont Świecie - Budowlani Toruń Sekretarz Wejner Michaell L1 Rybacka Julia L2 Łytkowska Agnieszka
34 2019-11-22 KS Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź L1 Lubiewski Łukasz L2 Trepkowski Sławomir L3 L4
38 2019-11-23 BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice L1 Malinowska Alicja L2 Osak Paweł L3 L4
1 - 2019-11-23 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Rybacka Julia Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2019-11-23 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Rybacka Julia Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2019-11-23 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Rybacka Julia Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2019-11-23 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Krzewiński Kacper II Lubomski Jarosław Sekretarz Chełminiak Radosław Główny
1 - 2019-11-23 WTS KDBS Bank Włocławek - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Krzewiński Kacper II Lubomski Jarosław Sekretarz Chełminiak Radosław Główny
1 - 2019-11-23 MUKS Spartakus Lniano - WTS KDBS Bank Włocławek I Krzewiński Kacper II Lubomski Jarosław Sekretarz Chełminiak Radosław Główny
1 - 2019-11-23 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-23 KS Stal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-23 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Stal Grudziądz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-23 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola II I Porzeziński Artur II Rosłaniec Michał Sekretarz Kuskowski Michał Główny
1 - 2019-11-23 UKS Culmen Chełmno - MSPS Inowrocław I Porzeziński Artur II Rosłaniec Michał Sekretarz Kuskowski Michał Główny
1 - 2019-11-23 MLKS Tucholanka Tuchola II - UKS Culmen Chełmno I Porzeziński Artur II Rosłaniec Michał Sekretarz Kuskowski Michał Główny
7 2019-11-23 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Wieczorek Lidia II Zybała Grzegorz Sekretarz Rojek Patrycja
8 2019-11-23 MUKS Spartakus Lniano - TS Koset Grudziądz I Trybuła Dariusz II Wejner Michaell Sekretarz Białecka Paulina
N/A 2019-11-23 BKS Chemik Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-23 UKS Culmen Chełmno - AZS UMK Toruń I Wiliński Daniel II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Ott Patryk
8 2019-11-23 MLKS Tucholanka Tuchola - SPS Skępe I Wyzina Tomasz II Włodarczyk Marcin Sekretarz Solibieda Karolina
9 2019-11-23 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Fibor Krzysztof II Janowski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek
5 2019-11-24 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Wierzewski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Fibor Krzysztof
1 - 2019-11-24 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Żygowska Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
1 - 2019-11-24 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Żygowska Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
1 - 2019-11-24 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Żygowska Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
1 - 2019-11-24 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 AZS OŚ Toruń - UKS Budowlanka Toruń I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2019-11-24 BKS Chemik Bydgoszcz II - AZS OŚ Toruń I Zieliński Radosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk Główny
16 2019-11-24 KS Pałac Bydgoszcz - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Wrzeszykowska Marta II Malinowska Alicja Sekretarz Wróbel Aleksandra
17 2019-11-24 pauzuje - UKS Culmen Chełmno I II Sekretarz
18 2019-11-24 TKS-T Budowlani X LO Toruń - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Porzeziński Artur II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
5 2019-11-24 MUKS Spartakus Lniano - MLKS Tucholanka Tuchola I Żurek Jerzy II Kisiała Hanna Sekretarz Łytkowska Agnieszka
6 2019-11-24 MKS Sokół Mogilno - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Zybała Grzegorz II Wieczorek Lidia Sekretarz Malczewski Tadeusz
3 2019-11-25 4 Fun - AZS UTP I Mikulski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2019-11-27 Collegium Medicum UMK - Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży I Skorupski Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2019-11-27 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Czywczyńska Anna II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Włodarczyk Marcin
53 2019-11-30 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Skorupski Jacek L1 Wróbel Aleksandra L2 Żygowska Małgorzata
54 2019-11-30 MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCCODRILLO Kościan Sekretarz Malczewski Tadeusz L1 Brokos Piotr L2 Wyzina Tomasz
69 2019-11-30 Joker Mekro Energoremont Świecie - STAL Mielec Sekretarz Janowski Jacek L1 Fryckowski Marek L2 Rojek Patrycja
1 - 2019-11-30 KS Pałac Bydgoszcz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Trepkowski Sławomir II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Łabęda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Trepkowski Sławomir II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Łabęda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Joker Świecie I Trepkowski Sławomir II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Łabęda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 WTS KDBS Bank Włocławek - TS Koset Grudziądz I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Rosłaniec Michał Główny
1 - 2019-11-30 MLKS Tucholanka Tuchola - WTS KDBS Bank Włocławek I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Rosłaniec Michał Główny
1 - 2019-11-30 TS Koset Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Rosłaniec Michał Główny
1 - 2019-11-30 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Wejner Michaell Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz II I Jasińska Magdalena II Wejner Michaell Sekretarz Solibieda Karolina Główny
21 2019-11-30 UKS Culmen Chełmno - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Wiliński Daniel II Krzewiński Kacper Sekretarz Prętnicka Agnieszka
1 - 2019-11-30 UKS Culmen Chełmno - MUKS Spartakus Lniano I Jasińska Magdalena II Wejner Michaell Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2019-11-30 MSPS Inowrocław - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Trybuła Dariusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-30 KS Stal Grudziądz - MSPS Inowrocław I Trybuła Dariusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-11-30 LKS Kamionka Kamień Krajeński - KS Stal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Danielak Janusz Główny
35 2019-11-30 KS Stal Grudziądz - Trefl Gdańsk Sekretarz Porzeziński Artur L1 Kuskowski Michał L2 Mądraszewski Jarosław
9 2019-11-30 BKS Chemik Bydgoszcz II - MUKS Spartakus Lniano I Mikulski Wojciech II Fibor Krzysztof Sekretarz Janiszewski Krzysztof
10 2019-11-30 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Wierzewski Wojciech II Włodarczyk Marcin Sekretarz Chrzanowski Franciszek
N/A 2019-11-30 TS Koset Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-01 TKS-T Budowlani X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Prętnicka Agnieszka II Wiliński Daniel Sekretarz Zieliński Radosław
20 2019-12-01 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - pauzuje I II Sekretarz
1 - 2019-12-01 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2019-12-01 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2019-12-01 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Krzewiński Kacper II Matuszewicz Tomasz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2019-12-01 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 BKS Chemik Bydgoszcz II - AZS OŚ Toruń I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - AZS OŚ Toruń I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2019-12-01 AZS OŚ Toruń - NTS Trójka Nakło I Armknecht Małgorzata II Solibieda Karolina Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
7 2019-12-01 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Wojtczak Bartosz II Malinowska Alicja Sekretarz Białecka Paulina
8 2019-12-01 MKS Sokół Mogilno - MUKS Spartakus Lniano I Słomczewski Jarosław II Zybała Grzegorz Sekretarz Malczewski Tadeusz
49 2019-12-02 BKS Visła Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn L1 Wierzewski Wojciech L2 Lubiewski Łukasz L3 L4
5 2019-12-03 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - AZS UTP I Mikulski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2019-12-04 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
6 2019-12-05 NTS Trójka Nakło - AZS UMK Toruń I Orzechowski Krystian II Fibor Agnieszka Sekretarz Fibor Krzysztof
1 - 2019-12-07 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2019-12-07 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2019-12-07 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2019-12-07 WTS KDBS Bank Włocławek - MUKS Spartakus Lniano I Włodarczyk Marcin II Krzewiński Kacper Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-07 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - WTS KDBS Bank Włocławek I Włodarczyk Marcin II Krzewiński Kacper Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-07 MUKS Spartakus Lniano - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Włodarczyk Marcin II Krzewiński Kacper Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-07 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Danielak Janusz II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2019-12-07 TS Koset Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Danielak Janusz II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2019-12-07 KS Stal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Danielak Janusz II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2019-12-07 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Tucholanka Tuchola II I Fibor Krzysztof II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2019-12-07 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Fibor Krzysztof II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2019-12-07 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Pałac Bydgoszcz II I Fibor Krzysztof II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Żurek Jerzy Główny
57 2019-12-07 MKS Sokół Mogilno - KS Spójnia Stargard Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Słomczewski Jarosław L2 Wieczorek Lidia
59 2019-12-07 KS Pałac Bydgoszcz II - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Czywczyńska Anna L1 Wyzina Tomasz L2 Mikulski Wojciech
75 2019-12-07 Budowlani Toruń - Uni Opole Sekretarz Grobelniak Małgorzata L1 Wichrowski Aleksander L2 Chełminiak Radosław
39 2019-12-07 KS Stal Grudziądz - GKS Stoczniowiec Sekretarz Danielak Janusz L1 Jasińska Magdalena L2 Trybuła Dariusz
45 2019-12-07 KS Pałac Bydgoszcz - MKS E.Leclerc Radomka Radom L1 Osak Paweł L2 Szymczak Paweł L3 L4
12 2019-12-07 BKS Chemik Bydgoszcz II - TS Koset Grudziądz I Orzechowski Krystian II Janowski Jacek Sekretarz Makowska Iwona
N/A 2019-12-07 UKS Budowlanka Toruń - pauzuje I II Sekretarz
10 2019-12-07 AZS UMK Toruń - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Lubiewski Łukasz II Włodarczyk Marcin Sekretarz nieobsadzony
11 2019-12-07 SPS Skępe - MUKS Spartakus Lniano I Mądraszewski Jarosław II Ott Patryk Sekretarz Przyjemski Damian
12 2019-12-07 UKS Culmen Chełmno - MLKS Tucholanka Tuchola I Bosiacki Mateusz II Wojtczak Bartosz Sekretarz Łytkowska Agnieszka
7 2019-12-08 BKS Chemik Bydgoszcz - AZS UMK Toruń I Frąckiewicz Patryk II Glinkowski Michał Sekretarz Izdebski Andrzej
22 2019-12-08 KS Pałac Bydgoszcz - UKS Culmen Chełmno I Lubiewski Łukasz II Wojtczak Bartosz Sekretarz Czywczyńska Anna
23 2019-12-08 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Prętnicka Agnieszka II Wiliński Daniel Sekretarz Chojnicki Michał
24 2019-12-08 pauzuje - TKS-T Budowlani X LO Toruń I II Sekretarz
10 2019-12-08 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Rybacka Julia
1 - 2019-12-08 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-08 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Rojek Patrycja Główny
1 - 2019-12-10 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Frąckiewicz Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-12-10 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Frąckiewicz Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2019-12-10 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Frąckiewicz Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
6 2019-12-11 Collegium Medicum UMK - 4 Fun I Włodarczyk Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2019-12-11 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Prętnicka Agnieszka II Wiliński Daniel Sekretarz Krzewiński Kacper
1 - 2019-12-14 KS Pałac Bydgoszcz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wejner Michaell Główny
1 - 2019-12-14 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wejner Michaell Główny
1 - 2019-12-14 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wejner Michaell Główny
1 - 2019-12-14 MUKS Spartakus Lniano - TS Koset Grudziądz I Izdebski Andrzej II Malinowska Alicja Sekretarz Rybacka Julia Główny
1 - 2019-12-14 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Spartakus Lniano I Izdebski Andrzej II Malinowska Alicja Sekretarz Rybacka Julia Główny
1 - 2019-12-14 TS Koset Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Izdebski Andrzej II Malinowska Alicja Sekretarz Rybacka Julia Główny
1 - 2019-12-14 UKS Culmen Chełmno - KS Pałac Bydgoszcz II I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2019-12-14 WTS KDBS Bank Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2019-12-14 KS Pałac Bydgoszcz II - WTS KDBS Bank Włocławek I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2019-12-14 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MSPS Inowrocław I Włodarczyk Marcin II Wierzewski Wojciech Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-14 KS Stal Grudziądz - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Włodarczyk Marcin II Wierzewski Wojciech Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2019-12-14 MSPS Inowrocław - KS Stal Grudziądz I Włodarczyk Marcin II Wierzewski Wojciech Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
83 2019-12-14 Budowlani Toruń - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Porzeziński Artur L1 Wieczorek Lidia L2 Słomczewski Jarosław
62 2019-12-14 KS Pałac Bydgoszcz II - Gedania Gdańsk Sekretarz Solibieda Karolina L1 Janiszewski Krzysztof L2 Brokos Piotr
13 2019-12-14 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Oliwia Sekretarz Jasińska Magdalena
14 2019-12-14 MUKS Spartakus Lniano - UKS Budowlanka Toruń I Bosiacki Mateusz II Pawlicki Robert Sekretarz Łytkowska Agnieszka
N/A 2019-12-14 BKS Chemik Bydgoszcz II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-12-14 MLKS Tucholanka Tuchola - AZS UMK Toruń I Fibor Krzysztof II Mikulski Wojciech Sekretarz Żurek Jerzy
8 2019-12-15 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz I Malinowska Alicja II Mikulski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina
25 2019-12-15 pauzuje - KS Pałac Bydgoszcz I II Sekretarz
26 2019-12-15 TKS-T Budowlani X LO Toruń - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Prętnicka Agnieszka II Zieliński Radosław Sekretarz Wiliński Daniel
27 2019-12-15 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - UKS Culmen Chełmno I Kuskowski Michał II Jasińska Oliwia Sekretarz Trybuła Dariusz
12 2019-12-15 MUKS Tie Break Solec Kujawski - MKS Sokół Mogilno I Bosiacki Mateusz II Janowski Jacek Sekretarz Janiszewski Krzysztof
56 2019-12-15 KS Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo L1 Wierzewski Wojciech L2 Wyzina Tomasz L3 L4
1 - 2019-12-15 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-12-15 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
1 - 2019-12-15 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Danielak Janusz Główny
14 2019-12-17 TKS-T Budowlani X LO Toruń - UKS Culmen Chełmno I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Wiliński Daniel
8 2019-12-18 Collegium Medicum UMK - AZS UTP I Skorupski Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
70 2019-12-19 KS Pałac Bydgoszcz II - Energa MKS Truso Elbląg Sekretarz Włodarczyk Marcin L1 Mikulski Wojciech L2 Wrzeszykowska Marta
11 2019-12-19 BKS Chemik Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Malinowska Alicja II Trepkowski Sławomir Sekretarz Janiszewski Krzysztof
77 2019-12-20 BKS Visła Bydgoszcz - MKS Będzin L1 Trepkowski Sławomir L2 Wyzina Tomasz L3 L4
11 2019-12-20 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Spartakus Lniano I Pawlicki Robert II Izdebski Andrzej Sekretarz Żurek Jerzy
48 2019-12-21 KS Stal Grudziądz - LUKS WILKI Wilczyn Sekretarz Danielak Janusz L1 Jasińska Magdalena L2 Trybuła Dariusz
90 2019-12-21 Joker Mekro Energoremont Świecie - KSZO OSTROWIEC SA Sekretarz Wejner Michaell L1 Porzeziński Artur L2 Wiliński Daniel
68 2019-12-21 MKS Sokół Mogilno - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Malczewski Tadeusz L1 Wieczorek Lidia L2 Słomczewski Jarosław
1 - 2019-12-21 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 BKS Chemik Bydgoszcz II - NTS Trójka Nakło I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2019-12-21 MLKS Tucholanka Tuchola - WTS KDBS Bank Włocławek I Skorupski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Malinowska Alicja Główny
1 - 2019-12-21 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Malinowska Alicja Główny
1 - 2019-12-21 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Wierzewski Wojciech Sekretarz Malinowska Alicja Główny
1 - 2019-12-21 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola II I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Brokos Piotr Główny
1 - 2019-12-21 KS Pałac Bydgoszcz II - MSPS Inowrocław I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Brokos Piotr Główny
1 - 2019-12-21 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Pałac Bydgoszcz II I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Brokos Piotr Główny
15 2019-12-21 MUKS Tie Break Solec Kujawski - SPS Skępe I Fibor Agnieszka II Glinkowski Michał Sekretarz Mikulski Wojciech
17 2019-12-28 MUKS Tie Break Solec Kujawski - UKS Culmen Chełmno I Orzechowski Krystian II Fibor Agnieszka Sekretarz Janiszewski Krzysztof
1 - 2020-01-04 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Wiliński Daniel II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Podlas Andrzej Główny
1 - 2020-01-04 MUKS Joker Świecie - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Wiliński Daniel II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Podlas Andrzej Główny
1 - 2020-01-04 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie I Wiliński Daniel II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Podlas Andrzej Główny
1 - 2020-01-04 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny
1 - 2020-01-04 TS Koset Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny
1 - 2020-01-04 KS Stal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny
15 2020-01-04 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Chełminiak Radosław II Lubomski Jarosław Sekretarz Chojnicki Michał
N/A 2020-01-04 MUKS Spartakus Lniano - pauzuje I II Sekretarz
30 2020-01-05 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - pauzuje I II Sekretarz
9 2020-01-05 MKS Sokół Mogilno - MLKS Tucholanka Tuchola I Wyzina Tomasz II Słomczewski Jarosław Sekretarz Malczewski Tadeusz
1 - 2020-01-05 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Pawlicki Robert II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2020-01-05 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Pawlicki Robert II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2020-01-05 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Pawlicki Robert II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2020-01-05 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
1 - 2020-01-05 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Ott Patryk II Rojek Patrycja Sekretarz Zieliński Radosław Główny
155 2020-01-06 Joker Mekro Energoremont Świecie - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Jasińska Magdalena L1 Fryckowski Marek L2 Kuskowski Michał
8 2020-01-08 TKS-T Budowlani X LO Toruń - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Mądraszewski Jarosław II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Zieliński Radosław
56 2020-01-11 KS Stal Grudziądz - SPS Konspol Słupca Sekretarz Danielak Janusz L1 Trybuła Dariusz L2 Fryckowski Marek
103 2020-01-11 Joker Mekro Energoremont Świecie - Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Skorupski Jacek L1 Osak Paweł L2 Szymczak Paweł
17 2020-01-11 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Solibieda Karolina II Mikulski Wojciech Sekretarz Janiszewski Krzysztof
18 2020-01-11 TS Koset Grudziądz - MUKS Spartakus Lniano I Lubiewski Łukasz II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra
N/A 2020-01-11 BKS Chemik Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
79 2020-01-11 MKS Sokół Mogilno - Gedania Gdańsk Sekretarz Izdebski Andrzej L1 Wyzina Tomasz L2 Malinowska Alicja
16 2020-01-11 AZS UMK Toruń - SPS Skępe I Wierzewski Wojciech II Włodarczyk Marcin Sekretarz Chojnicki Michał
1 - 2020-01-11 MLKS Tucholanka Tuchola - TS Koset Grudziądz I Porzeziński Artur II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-11 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - MLKS Tucholanka Tuchola I Porzeziński Artur II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-11 TS Koset Grudziądz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Porzeziński Artur II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-11 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Słomczewski Jarosław II Wieczorek Lidia Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2020-01-11 WTS KDBS Bank Włocławek - KS Stal Grudziądz I Słomczewski Jarosław II Wieczorek Lidia Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2020-01-11 KS Pałac Bydgoszcz II - WTS KDBS Bank Włocławek I Słomczewski Jarosław II Wieczorek Lidia Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2020-01-11 MSPS Inowrocław - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Jasińska Magdalena II Białecka Paulina Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2020-01-11 UKS Culmen Chełmno - MSPS Inowrocław I Jasińska Magdalena II Białecka Paulina Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
1 - 2020-01-11 LKS Kamionka Kamień Krajeński - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Białecka Paulina Sekretarz Łytkowska Agnieszka Główny
9 2020-01-12 AZS UMK Toruń - NTS Trójka Nakło I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Prętnicka Agnieszka
29 2020-01-12 UKS Culmen Chełmno - TKS-T Budowlani X LO Toruń I Matuszewicz Tomasz II Kuskowski Michał Sekretarz Danielak Janusz
1 - 2020-01-12 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-01-12 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-01-12 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Skorupski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-01-12 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz II I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2020-01-12 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - NTS Trójka Nakło I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Solibieda Karolina Główny
N/A 2020-01-13 4 Fun - Collegium Medicum UMK I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-01-15 KS Pałac Bydgoszcz - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Frąckiewicz Patryk II Fibor Agnieszka Sekretarz Mikulski Wojciech
12 2020-01-15 TKS-T Budowlani X LO Toruń - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Podlas Andrzej II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk
71 2020-01-16 KS Pałac Bydgoszcz II - SMS Police Sekretarz Frąckiewicz Patryk L1 Bosiacki Mateusz L2 Lubiewski Łukasz
1 - 2020-01-16 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-01-16 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-01-16 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
9 2020-01-17 TKS-T Budowlani X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Ott Patryk Sekretarz Zieliński Radosław
57 2020-01-18 KS Stal Grudziądz - SMS Police Sekretarz Danielak Janusz L1 Kuskowski Michał L2 Matuszewicz Tomasz
80 2020-01-18 KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów L1 Wyzina Tomasz L2 Izdebski Andrzej L3 L4
19 2020-01-18 MUKS Spartakus Lniano - BKS Chemik Bydgoszcz II I Jasińska Magdalena II Łytkowska Agnieszka Sekretarz
20 2020-01-18 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Zieliński Radosław Sekretarz Porzeziński Artur
N/A 2020-01-18 TS Koset Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
81 2020-01-18 KS Pałac Bydgoszcz II - SKF Forex Polska Politechnika Poznańska Sekretarz Glinkowski Michał L1 Janiszewski Krzysztof L2 Kowalik Karolina
1 2020-01-18 SPS Skępe - AZS UMK Toruń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Chojnicki Michał
1 - 2020-01-18 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Bosiacki Mateusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-01-18 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Bosiacki Mateusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-01-18 UKS Culmen Chełmno - TS Koset Grudziądz I Bosiacki Mateusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-01-18 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola II I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-18 KS Stal Grudziądz - MSPS Inowrocław I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-18 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Stal Grudziądz I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
1 - 2020-01-18 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola I Skorupski Jacek II Lubiewski Łukasz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2020-01-18 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Skorupski Jacek II Lubiewski Łukasz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2020-01-18 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Joker Świecie I Skorupski Jacek II Lubiewski Łukasz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
1 - 2020-01-18 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - WTS KDBS Bank Włocławek I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz
1 - 2020-01-18 MUKS Spartakus Lniano - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz
1 - 2020-01-18 WTS KDBS Bank Włocławek - MUKS Spartakus Lniano I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz
1 2020-01-19 UKS Culmen Chełmno - MLKS Tucholanka Tuchola I Fryckowski Marek II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena
2 2020-01-19 TKS-T Budowlani X LO Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Fryckowski Marek
3 2020-01-19 pauzuje - pauzuje I Ott Patryk II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka
4 2020-01-19 pauzuje - pauzuje I Porzeziński Artur II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk
10 2020-01-19 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Włodarczyk Marcin
28 2020-01-19 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Malinowska Alicja II Wróbel Aleksandra Sekretarz Mikulski Wojciech
1 - 2020-01-19 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-01-19 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-01-19 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Armknecht Małgorzata II Wojtczak Bartosz Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-01-19 UKS Budowlanka Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2020-01-19 BKS Chemik Bydgoszcz II - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
109 2020-01-22 BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom L1 Wrzeszykowska Marta L2 Wierzewski Wojciech L3 L4
16 2020-01-23 BKS Chemik Bydgoszcz - BKS Chemik Bydgoszcz II I Osak Paweł II Janiszewski Krzysztof Sekretarz Chrzanowski Franciszek
N/A 2020-01-23 AZS UTP - Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży I Skorupski Jacek II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
116 2020-01-25 Joker Mekro Energoremont Świecie - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Wejner Michaell L1 Mikulski Wojciech L2 Bosiacki Mateusz
19 2020-01-25 MUKS Spartakus Lniano - AZS UMK Toruń I Lubiewski Łukasz II Fibor Krzysztof Sekretarz Chojnicki Michał
93 2020-01-29 KS Pałac Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała L1 Wyzina Tomasz L2 Wierzewski Wojciech L3 L4
66 2020-02-01 KS Stal Grudziądz - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Danielak Janusz L1 Fryckowski Marek L2 Trybuła Dariusz
123 2020-02-01 pauzuje - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
92 2020-02-01 KS Pałac Bydgoszcz II - UKŻPS COCCODRILLO Kościan Sekretarz Bosiacki Mateusz L1 Wróbel Aleksandra L2 Solibieda Karolina
124 2020-02-03 BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów L1 Szymczak Paweł L2 Wieczorek Lidia L3 L4
90 2020-02-07 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II Sekretarz Malczewski Tadeusz L1 Wieczorek Lidia L2 Słomczewski Jarosław
129 2020-02-08 Joker Mekro Energoremont Świecie - AZS Politechnika Śląska Gliwice Sekretarz Fryckowski Marek L1 Kuskowski Michał L2 Wrzeszykowska Marta
106 2020-02-10 KS Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz L1 Izdebski Andrzej L2 Szymczak Paweł L3 L4
N/A 2020-02-11 AZS UTP - Collegium Medicum UMK I Mikulski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-02-12 MUKS Spartakus Lniano - UKS Culmen Chełmno I Żurek Jerzy II Fibor Krzysztof Sekretarz Chojnicki Michał
1 - 2020-02-13 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-02-13 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-02-13 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Jasińska Oliwia Główny
1 - 2020-02-15 WTS KDBS Bank Włocławek - TS Koset Grudziądz I Mądraszewski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka Główny
1 - 2020-02-15 MLKS Tucholanka Tuchola - WTS KDBS Bank Włocławek I Mądraszewski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka Główny
1 - 2020-02-15 TS Koset Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola I Mądraszewski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Prętnicka Agnieszka Główny
1 - 2020-02-15 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2020-02-15 TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń - UKS Culmen Chełmno I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2020-02-15 KS Stal Grudziądz - TKS-T Budowlani - SP 28 Toruń I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Ott Patryk Główny
1 - 2020-02-15 MSPS Inowrocław - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Trepkowski Sławomir II Solibieda Karolina Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-02-15 KS Pałac Bydgoszcz II - MSPS Inowrocław I Trepkowski Sławomir II Solibieda Karolina Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 - 2020-02-15 LKS Kamionka Kamień Krajeński - KS Pałac Bydgoszcz II I Trepkowski Sławomir II Solibieda Karolina Sekretarz Janiszewski Krzysztof Główny
1 2020-02-15 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - UKS Culmen Chełmno I Bosiacki Mateusz II Szymczak Paweł Sekretarz Wejner Michaell
2 2020-02-15 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - KS Pałac Bydgoszcz I Jasińska Magdalena II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wejner Michaell
3 2020-02-15 UKS Culmen Chełmno - KS Pałac Bydgoszcz I Matuszewicz Tomasz II Danielak Janusz Sekretarz Jasińska Magdalena
4 2020-02-15 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek I Danielak Janusz II Matuszewicz Tomasz Sekretarz
100 2020-02-15 MKS Sokół Mogilno - SKF Forex Polska Politechnika Poznańska Sekretarz Wróbel Aleksandra L1 Lubiewski Łukasz L2 Malinowska Alicja
24 2020-02-15 MUKS Tie Break Solec Kujawski - MUKS Spartakus Lniano I Janowski Jacek II Kisiała Hanna Sekretarz Chrzanowski Franciszek
11 2020-02-16 AZS UMK Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Porzeziński Artur II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Ott Patryk
1 - 2020-02-16 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Izdebski Andrzej II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-02-16 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Izdebski Andrzej II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-02-16 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Izdebski Andrzej II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2020-02-16 NTS Trójka Nakło - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - BKS Chemik Bydgoszcz II I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 NTS Trójka Nakło - AZS OŚ Toruń I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-16 BKS Chemik Bydgoszcz II - NTS Trójka Nakło I Wojtczak Bartosz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
5 2020-02-16 SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski LO Ciechocinek - UKS Culmen Chełmno I Wierzewski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Włodarczyk Marcin
6 2020-02-16 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Włodarczyk Marcin
101 2020-02-16 MKS Sokół Mogilno - SMS Police Sekretarz Malczewski Tadeusz L1 Wyzina Tomasz L2 Słomczewski Jarosław
12 2020-02-17 NTS Trójka Nakło - AZS UMK Toruń I Fibor Krzysztof II Chojnicki Michał Sekretarz Chrzanowski Franciszek
N/A 2020-02-18 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - 4 Fun I Włodarczyk Marcin II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
78 2020-02-19 Wisła Warszawa SA - KS Pałac Bydgoszcz L1 Armknecht Małgorzata L2 Wierzewski Wojciech L3 L4
1 - 2020-02-22 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Rybacka Julia Główny
2 - 2020-02-22 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Pałac Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Rybacka Julia Główny
3 - 2020-02-22 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Białecka Paulina Główny
4 - 2020-02-22 MUKS Joker Świecie - MLKS Tucholanka Tuchola I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Białecka Paulina Główny
119 2020-02-22 KS Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła L1 Malinowska Alicja L2 Wyzina Tomasz L3 L4
142 2020-02-22 Joker Mekro Energoremont Świecie - KARPATY MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass Sekretarz Wejner Michaell L1 Kowalik Karolina L2 Pawlicki Robert
21 2020-02-22 UKS Culmen Chełmno - SPS Skępe I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
139 2020-02-23 BKS Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk L1 Wrzeszykowska Marta L2 Wierzewski Wojciech L3 L4
5 - 2020-02-23 MLKS Tucholanka Tuchola - MUKS Spartakus Lniano I Frąckiewicz Patryk II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
6 - 2020-02-23 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Frąckiewicz Patryk II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2020-02-23 BKS Chemik Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło I Danielak Janusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-02-23 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Bydgoszcz I Danielak Janusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-02-23 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Danielak Janusz II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2020-02-23 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 AZS OŚ Toruń - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 BKS Chemik Bydgoszcz II - SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz II I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2020-02-23 SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka - UKS Budowlanka Toruń I Rojek Patrycja II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
22 2020-02-23 AZS UMK Toruń - UKS Culmen Chełmno I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Grobelniak Małgorzata
N/A 2020-02-26 Collegium Medicum UMK - Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży I Mikulski Wojciech II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-02-27 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - Turniej I Wierzewski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Włodarczyk Marcin
2 2020-02-28 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - Turniej I Frąckiewicz Patryk II Skorupski Jacek Sekretarz Chojnicki Michał
3 2020-02-28 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - Turniej I Malinowska Alicja II Skorupski Jacek Sekretarz Mikulski Wojciech
4 2020-02-29 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - Turniej I Izdebski Andrzej II Fibor Krzysztof Sekretarz Chrzanowski Franciszek
5 2020-02-29 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - Turniej I Lubiewski Łukasz II Skorupski Jacek Sekretarz Wejner Michaell
103 2020-02-29 KS Pałac Bydgoszcz II - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Chojnicki Michał L1 Wróbel Aleksandra L2 Solibieda Karolina
25 2020-02-29 MUKS Tie Break Solec Kujawski - AZS UMK Toruń I Żurek Jerzy II Janowski Jacek Sekretarz Trepkowski Sławomir
26 2020-02-29 MUKS Spartakus Lniano - SPS Skępe I Fryckowski Marek II Trybuła Dariusz Sekretarz Białecka Paulina
6 2020-03-01 MUKS Joker Lumifil Innovations Świecie - Turniej I Lubiewski Łukasz II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Włodarczyk Marcin
154 2020-03-01 BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin L1 Ott Patryk L2 Porzeziński Artur L3 L4
132 2020-03-02 KS Pałac Bydgoszcz - Impel #Volley Wrocław L1 Wieczorek Lidia L2 Wrzeszykowska Marta L3 L4
N/A 2020-03-07 BKS Visła Bydgoszcz - Ślepsk Suwałki L1 Lubiewski Łukasz L2 Kowalik Karolina L3 L4
29 2020-03-07 UKS Culmen Chełmno - MUKS Spartakus Lniano I Fibor Krzysztof II Izdebski Andrzej Sekretarz Wejner Michaell
30 2020-03-07 SPS Skępe - MUKS Tie Break Solec Kujawski I Chełminiak Radosław II Bychowski Piotr Sekretarz Chojnicki Michał
3 2020-03-11 KS Stal Grudziądz - Trefl Gdańsk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
4 2020-03-12 KS Stal Grudziądz - Trefl Gdańsk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
170 2020-03-17 BKS Visła Bydgoszcz - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony